0(0 Ratings)

ETAP 2. Przygotowanie do wypełnienia formularza CEIDG

Categories ETAP

About Course

Witaj przedsiębiorco! "ETAP 2. Przygotowanie do wypełnienia formularza CEIDG to specjalnie dla Ciebie przygotowany kurs o tym jakie powinno być przygotowanie do założenia własnej firmy oraz z myślą o tym jak trudne bywają początki przy pierwszej firmie. Ogrom formalnej wiedzy do zdobycia i czasu na szukanie informacji w różnych miejscach, a gdzie tu czas na rozwijanie firmy. Od czego zacząć zakładanie działalności gospodarczej ? Co przygotować co wiedzieć przez wypełnieniem formularza w CEIDG? Mamy świadomość, że decyzja o wyborze formy opodatkowania jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Nic się nie martw po naszym szkoleniu zrozumiesz na czym polega dylemat i będziesz mógł podjąć decyzję samodzielnie i świadomie! Zebraliśmy właśnie dla Ciebie kompendium wiedzy i ważnych wskazówek na temat formalności i decyzji do podjęcia przy zakładaniu firmy, abyś bez problemu mógł zrobić to sam krok po kroku w 60 min.
Show More

What I will learn?

• Jakie masz możliwości skorzystania z ulg ZUS? Kiedy Ci przysługuje i na ile, jak się zgłosić do ulg? Kiedy nie możesz skorzystać?
  • Czy musisz zgłosić się do VAT? Od czego zależy ta decyzja.
  • PKD i kod zawodu co to jest i gdzie go szukać?
  • Czy prowadzić księgowość samodzielnie czy zlecić profesjonalnemu biuru?
  • Czy musisz komuś udzielić pełnomocnictw i po co?
  • Czego potrzebujesz do uzupełnienia formularza CEIDG?
  • Otrzymasz 50 różnych wskazówek.

Course Curriculum

Przygotowanie do uzupełnienia formularza CEIDG
Przed wypełnieniem formularza dobrze jest zebrać konkretne dane potrzebne do jego wypełnienia. Wskazówek na ten temat udzielimy Ci w tym odcinku. Jak również istotne podpowiedzi np. w którym dniu miesiąca założyć firmę i dlaczego, aby było to najbardziej opłacalne. Dzięki temu przygotowaniu samo wypełnienie formularza zajmie ci max 10-15 min. Notatek możesz dokonywać pod szkoleniem. Wszystkie materiały są do pobrania. Zwróć szczególną na checkliste w którą pobierz i wydrukuj przed szkoleniem. Podczas jego oglądania będziesz mógł jednocześnie udzielać odpowiedzi na poruszane tematy i będziesz miał gotowy materiał do uzupełniania formularza CEIDG.

• Przygotowanie do uzupełnienia formularza CEIDG

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
99,00 129,00

A course by

Dominik Wyrobisz
Główny księgowy, instruktor

Material Includes

• szkolenie merytoryczne
  • wskazówki i ważne informacje w chmurkach
  • materiały dodatkowe
  • checklista porządkująca decyzje

Requirements

• Szkolenie jest prowadzone prostym językiem zrozumiałym dla każdego, nie musisz wcześniej posiadać żadnej szczególnej wiedzy.
  • Notatek możesz dokonywać pod szkoleniem
  • Wszystkie materiały są do pobrania
  • Wydrukuj checklistę przed szkoleniem

Target Audience

• Kurs jest dla początkujących przedsiębiorców, którzy podjęli decyzję założenia JDG i stoi przed nimi szereg formalności do wykonania. Szkolenie jest dla każdego i nie musisz posiadać żadnej szczególnej wiedzy.