0(0 Ratings)

ETAP 1. Wybierz sam formę opodatkowania

About Course

Witaj przedsiębiorco! "ETAP 1. Wybierz sam formę opodatkowania" kurs ten przygotowaliśmy dla Ciebie szkolenie z myślą o tym jak trudne bywają początki w pierwszej firmie. Ogrom formalnej wiedzy do zdobycia na temat formalności i czasu na szukanie informacji w różnych miejscach, a gdzie tu czas na rozwijanie firmy. Od czego zacząć zakładanie JDG ? Jakie decyzje podjąć przed założeniem działalności gospodarczej? Mamy świadomość, że decyzja o wyborze formy opodatkowania jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Nic się nie martw po naszym szkoleniu zrozumiesz na czym polega dylemat i będziesz mógł podjąć decyzję samodzielnie i świadomie! Zebraliśmy właśnie dla Ciebie kompendium wiedzy i ważnych wskazówek na temat formalności i decyzji do podjęcia przy zakładaniu jednoosobowej działalności gospodarczej, abyś bez problemu mógł zrobić to sami krok po kroku w 60 min.
Show More

What I will learn?

• Jak świadomie wybrać najlepszą formę opodatkowania, aby płacić niskie podatki?
  • Dowiesz się tego na przesłankach teoretycznych które naświetlą jakie aspekty powinieneś przemyśleć.
  • Następnie dokonasz razem z nami konkretnych obliczeniach, które utwierdzą Cię w decyzji.
  • Otrzymasz 30 różnych wskazówek.

Course Curriculum

Wybierz sam formę opodatkowania
Poznasz formy opodatkowania oraz przesłanki/ kryteria wyboru najlepszej formy podatkowej dla twojej firmy. Notatek możesz dokonywać pod szkoleniem. Wszystkie materiały są do pobrania. Zwróć szczególną uwagę na tabele bo pomogą Ci one w udzieleniu odpowiedzi na temat przesłanek.

• Porównanie trzech form opodatkowania.
  • Studium przypadków, jak liczy się zobowiązania przy trzech różnych formach.

Student Ratings & Reviews

No Review Yet
99,00 129,00

A course by

Dominik Wyrobisz
Główny księgowy, instruktor

Material Includes

• szkolenie merytoryczne
  • wskazówki i ważne informacje w chmurkach
  • materiały dodatkowe takie jak tabele i podsumowania
  • checklista porządkująca decyzje

Requirements

• Szkolenie jest prowadzone prostym językiem zrozumiałym dla każdego, nie musisz wcześniej posiadać żadnej szczególnej wiedzy.
  • Notatek możesz dokonywać pod szkoleniem
  • Wszystkie materiały są do pobrania.
  • Zwróć szczególną uwagę na tabele, bo pomogą Ci one w udzieleniu odpowiedzi na temat przesłanek.
  • Przygotuj prognozę kosztów i przychodów.
  • Excel lub kartkę + długopis+ kalkulator.

Target Audience

• Kurs jest dla początkujących przedsiębiorców, którzy podjęli decyzję założenia JDG i stoi przed nimi szereg formalności do wykonania. Szkolenie jest dla każdego i nie musisz posiadać żadnej szczególnej wiedzy.