5.00(1 Ratings)

ETAP 3. Zarejestruj działalność w formularzu CEIDG

O kursie

Witaj przedsiębiorco! "ETAP 3. Zarejestruj działalność w formularzu CEIDG" to kurs: jak założyć własną firmę online. Specjalnie dla Ciebie przygotowany kurs z myślą o tym jak trudne bywają początki w pierwszej firmie. Ogrom formalnej wiedzy do zdobycia i czasu na szukanie informacji w różnych miejscach, a gdzie tu czas na rozwijanie firmy. Jak założyć JDG przy wykorzystaniu formularza w CEIDG? Mamy świadomość, że decyzja o wyborze formy opodatkowania jest dla Ciebie nie lada wyzwaniem. Nic się nie martw po naszym szkoleniu zrozumiesz na czym polega dylemat i będziesz mógł podjąć decyzję samodzielnie i świadomie! Zebraliśmy właśnie dla Ciebie kompendium wiedzy i ważnych wskazówek na temat formalności i decyzji do podjęcia przy zakładaniu firmy, abyś bez problemu mógł zrobić to sam krok po kroku w 60 min.
Show More

Czego się nauczę?

• Jak technicznie przygotować się do uzupełniania formularza CEIDG?
  • Jak założyć JDG w formularzu online w CEIDG? Gdzie się zalogować? Co powinieneś wiedzieć w trakcie uzupełniania.
  • Gdzie wpisać formę opodatkowania?
  • Gdzie zgłosić ulgę ZUS?
  • Gdzie zgłosić się do VAT? Od czego zależy ta decyzja.
  • Gdzie wpisać PKD i kod zawodu co to jest i gdzie go szukać?
  • Czy prowadzić księgowość samodzielnie czy zlecić profesjonalnemu biuru?
  • Jak wysłać formularz CEIDG?
  • Otrzymasz 30 różnych wskazówek.

Program kursu

Załóż firmę w CEIDG – jak zarejestrować JDG
I zmierzamy do finału! 🙂 Po obejrzeniu odcinaka nic cię już nie zaskoczy, pokażemy Ci jak formularz CEIDG wygląda od środka i jak krok po kroku go uzupełnić. W między czasie podpowiemy Ci kilka pomocnych wskazówek.

• Załóż firmę w CEIDG

Opinie studentów

No Review Yet
99,00 129,00

Autor kursu

Dominik Wyrobisz
Główny księgowy, instruktor

Zawarte materiały

• szkolenie merytoryczne
  • wskazówki i ważne informacje w chmurkach
  • materiały dodatkowe
  • checklista porządkująca decyzje

Wymagania

• Szkolenie jest prowadzone prostym językiem zrozumiałym dla każdego, nie musisz wcześniej posiadać żadnej szczególnej wiedzy.
  • Notatek możesz dokonywać pod szkoleniem
  • Wszystkie materiały są do pobrania.
  • Upewnij się że posiadasz podpis elektroniczny w bankowości elektronicznej

Grupa docelowa

• Kurs zakładanie firmy jest dla początkujących przedsiębiorców, którzy podjęli decyzję założenia JDG i stoi przed nimi szereg formalności do wykonania. Szkolenie jest dla każdego i nie musisz posiadać żadnej szczególnej wiedzy.